Állásajánlat

A Pápai Szakképzési Centrum
a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény hatálya alá tartozó
munkatársat keres műszaki referens munkakörbe

Főbb feladatok:

  • műszaki, beszerzési, karbantartási feladatok koordinálása, felügyelete
  • kapcsolattartói feladatok ellátása a távközlési, energetikai üzemanyagszolgáltató, biztosítási partnerekkel
  • a kötelező felülvizsgálatok koordinálása
  • a Szakképzési Centrum központi szervezeti egység informatikai gépparkjának felügyelete, üzemeltetése, karbantartása

Követelmények, elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • minimum középfokú végzettség
  • műszaki, informatikai, építőipari tapasztalat, illetve végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Elvárt kompetenciák:

  • precizitás, önálló munkavégzés
  • megbízható, felelősségteljes személyiség

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet, nyitott, közvetlen, munkahelyi légkör
  • versenyképes, megegyezés szerinti bérezés
  • béren kívüli juttatás

Jelentkezéshez csatolandó:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolata
  • pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik

Munkavégzés helye: 8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.

Munkaviszony jellege: teljes munkaidős, határozatlan idejű

Jelentkezés módja: elektronikus úton a titkarsag@papaiszc.hu címen

Jelentkezési határidő: 2021. július 27.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.